Замовити дзвінок

Садові тренди у 2022 році

Садові тренди у 2022 році

Якщо у 2020 році люди знову полюбили свої сади, то у 2021 році почали інвестувати в те, щоб зробити їх ще кращими. Отже, якщо ви хочете покращити або оновити свій сад у 2022 році, продовжуйте читати, щоб дізнатися про останні тенденції дизайну саду та надихнутися фотографіями садів з вогнищами та літніми кухнями.

Тенденції в садовому дизайні та популярні особливості саду: більше квіткових клумб і біорізноманіття в садах

Тенденції в садовому дизайні та популярні особливості саду: більше квіткових клумб і біорізноманіття в садах

Коли справа доходить до тенденцій дизайну саду, стає зрозуміло, що люди все ще хочуть витрачати багато часу на відкритому повітрі. В минулому році ще більше людей вирішили відмовитися від мінімалістських посадок і додати до своїх ділянок більше квіткових клумб і чагарників, у тому числі підняті грядки для вирощування овочів. Це чудові новини для біорізноманіття: створення саду, дружнього до дикої природи, – це весела та екологічна ідея. Нижче ми поділимося трьома фотографіями піднятих садових клумб для натхнення, у тому числі варіантом, де використовується фанерна стіна. Стіни зі шпону приклеюються до існуючої поверхні та є популярним варіантом для ентузіастів, які шукають відносно прості й економічні зміни в саду.

Тенденції в садовому дизайні та популярні особливості саду: більше квіткових клумб і біорізноманіття в садах

Літні кухні та місця для барбекю, як і раніше, залишаються одними з обов'язкових елементів садового дизайну

Багато з елементів, які нині купуються для садів, також показують, що люди хочуть продовжувати проводити більше часу в зонах відпочинку, альтанках, літніх кухнях і зонах для барбекю, які мають бути у 2022 році.

Люди, яким пощастило мати великі відкриті простори, вважають за краще створювати різні зони у своїх садах. У них є різні функції, такі як зони для приготування і прийому їжі на відкритому повітрі та спеціальні місця для дитячих ігор. Садові парасольки були зростаючою тенденцією у 2021 році, і ми очікуємо, що це продовжиться. Проте, навіть якщо у вас немає великого простору і ви шукаєте дизайнерські ідеї для невеликих садів, можете багато чого зробити. Нижче ми розповімо про кілька садів, які привнесли у свої простори популярні риси, включаючи невеликі сади з місцями для багаття і літніми кухнями.

Літні кухні та місця для барбекю, як і раніше, залишаються одними з обов'язкових елементів садового дизайну

Ця невелика відкрита кухня, яку створено Signature Landscapes, акуратно вписується в кут саду і чудово виглядає поруч із садовим кріслом-гойдалкою.

Цей садовий проєкт із радіальним ландшафтом саду включає в себе красиву альтанку над кутовою зоною відпочинку.

Ультрасучасне місце для багаття в саду, створене ландшафтним дизайном і мощенням JC Classic.

Якими є кольорові тенденції внутрішнього дворика у 2022 році?

Сірий як і раніше є найпопулярнішим в інтер'єрах, сірий колір тротуарної плитки залишається найпопулярнішим вибором для зовнішніх робіт. Сіра бруківка прекрасно виглядає на тлі більшості типів цегляної кладки і добре підходить як для сучасних, так і для старих будинків. Популярною дизайнерською ідеєю є використання сірого внутрішнього дворика для створення плавного переходу між зовнішнім і внутрішнім простором, що є ідеальним, якщо у вашому будинку є двостулкові двері або двері у внутрішній дворик.

Як і раніше все ще існує зростаюча тенденція щодо використання візерункової плитки для мощення та плитки для підлоги для людей, які шукають сучасні садові ідеї та способи створення стильного саду. Кераміка доступна в кількох різних візерунках і обробках; у недавніх садових проєктах вона використовувалася для східчастих стояків, під зонами відпочинку і навіть для танцювальних майданчиків на відкритому повітрі. Прокрутіть униз, щоб побачити фотографії садів з використанням сірого мощення, а також деякі зразки візерункового мощення.

Якими є кольорові тенденції внутрішнього дворика у 2022 році?

Які матеріали для патіо найпопулярніші у 2022 році?

Натуральний камінь і сланець залишаються популярним вибором для мощення двору, а кераміка стає дедалі більш популярною. Це прекрасні варіанти для зносостійкого і стильного саду; натуральний камінь – головний фаворит для тих, хто шукає непідвладний часу стиль, а фарфор – для тих, хто хоче більш сучасний варіант, що не вимагає особливого догляду.

Якщо ви, враховуючи тенденцію до сірого мощення, шукаєте матеріали для патіо, які чудово виглядають у сірому кольорі, то кераміка є ідеальним варіантом і пропонує безліч різних відтінків. Якщо вам подобається натуральний камінь, то вапняк також популярний, його люблять за більш сучасну і гладеньку обробку, ніж традиційний розколотий камінь.

Які матеріали для патіо найпопулярніші у 2022 році?

Керамогранітна плитка, така як Symphony Plus Planks, часто використовується як альтернатива настилу.

Ще одна тенденція, яку ми спостерігаємо в садовому дизайні на 2022 рік, – це мощення бруківкою, найкращий вибір для під'їзних шляхів, садових доріжок і використання як бордюру навколо внутрішнього дворика в тому самому відтінку. Це прекрасний спосіб розділити простір і використовувати різні матеріали, дотримуючись колірної гами.

Бруківка Drivesett Tegula використовується як садова доріжка.

Матеріали по темі
У розділ