Замовити дзвінок
CS Roof Tile

CS Roof Tile

Страна
Португалія

Компанія веде свою історію з 1927 року і вже більше трьох поколінь, CS Roof Tile дотримується принципу раннього впровадження передових інновацій.

Ідеальна геометрія і відсутність проблем з установкою на будь-яких видах дахів, оригінальні архітектурно-дизайнерські рішення і безкомпромісна якість привели до того, що нині CS Roof Tile – виробник № 1 будівельної кераміки в Португалії.

  • Рішення 2
  • Акції 0
  • Каталоги
  • Проекти в Україні
  • Статьи
  • Відео

Черепична чарівність Лісабона і Мадейри, 35 років гарантії та абсолютна свобода творчої думки – із CS Roof Tile вам не доведеться хвилюватися ні про якість, ні про можливості реалізації навіть найскладніших з архітектурної точки зору дахів. Багатоскладові обсяги, перетікання форм із даху на фасад – усе це можливе з продуманими системами CS Roof Tile.

Займаючи високу позицію в секторі виробництва кераміки, CS Roof Tile постійно інвестувала в оптимізацію виробництва і завжди першою переходила на найсучасніші та передові технології. Причому відноситься це не тільки до виробництва. Абсолютно всі процеси в компанії комп'ютеризовані, і більшість із них автоматизовані.

– Оригінальні продумані системи, що дозволяють реалізовувати багатоскладові обсяги, перетікання форм із даху на фасад та інші архітектурні ідеї.
– Величезний асортимент добірних елементів.
– Гарантована морозостійкість, опір термальним перепадам, водопоглинання – 3%.

VipKlinker – офіційний ексклюзивний дистриб'ютор CS Roof Tile в Україні.

Матеріали для скачування
Безкоштовний прорахунок проекту
Розрахунок включає прорахунок кількості та вартості матеріалів
Форма - Безкоштовний прорахунок проекту
О CS Roof Tile в нашем блоге
У розділ
Відео
У розділ
Отримайте 3D текстури
Розрахунок включає прорахунок кількості та вартості матеріалів
Форма - Получите 3D-текстуры